تعمییر کار ووپلاس

vuparsa

Vu+ Newbie
با سلام رسیور وو پلاس دارم.مشکل پاور داردو بر روی چراغ قرمز مانده است.طبق نظر تعمییر کار اینجا ای سی رگولاتورش سوخته ولی اینجا این قطعه اش نیست

hasan1339

Vu+ Newbie
با سلام من یه سولو2 دارم روی استارتینک قفل میشه ودستگاه بالا نمیاد اگه میتونید لطفا کمک کنید

Jooje

Vu+ Newbie
با سلام من یه سولو2 دارم روی استارتینک قفل میشه ودستگاه بالا نمیاد اگه میتونید لطفا کمک کنید
آخرین بار قبل از اینکه این اتفاق بیفته با دستگاهتون چیکار کردید؟ پلاگین جدیدی نصب نکردید؟ یا آپدیت ایمیج؟

hasan1339

Vu+ Newbie
با تشکر از جوابتان هیچ کاری نکردم چند ماه قبل سیم های برق قبل از سوکت اتصالی کرد ادایتور را عوض کردم بعد ازچند ماه اول صدا داشتم ولی تصویر نداشتم بعد صدا هم قطع شد بغد رواستارتینگ قفل کرد ایمیج زدم فایده نداشت م

Jooje

Vu+ Newbie
با تشکر از جوابتان هیچ کاری نکردم چند ماه قبل سیم های برق قبل از سوکت اتصالی کرد ادایتور را عوض کردم بعد ازچند ماه اول صدا داشتم ولی تصویر نداشتم بعد صدا هم قطع شد بغد رواستارتینگ قفل کرد ایمیج زدم فایده نداشت م

حدس اولم اینه که مشکلتون سخت افزاریه. روی مادربورد دستگاه رو چک کنید ببینید همه چی مرتبه یا نه. چندتا خازن هست. بعضی وقتا دلیل بالا نیومدن دستگاه خرابی خازنهاست. اگه باد کرده بودن تعویضشون کنید. مشکل اینه که از ظاهر خیلی از قطعات نمیتونید تشخیص بدید سالم هستن یا نه.
اگه به کابل جیتگ ویوپلاس دسترسی دارید بعد از چک مادربورد یه بار دستگاهتون رو فلش کنید ببینید جواب میده.

Jooje

Vu+ Newbie
ضمنا مطمئن هستید که دستگاهتون تقلبی نیست؟

majid kabiri

Vu+ Newbie
رسیور بنده
vu+dou2
هست
چند روز پیش خواستم رسیور را روشن کنم دیدم فقط چراغ سفید استندبای جلو روشن میشه و هیچ پیغامی نمیده و حتی کنترل هم کار نمیکنه.
نه میتونم ایمیج روش بریزم و نه بوت لودر میخاستم بدونم چه جور میشه مشکل را حل کرد.
البته قبلش مشکل نداشت البته پیش خودم گفتم شاید بخاطر بارندگی و رعد و برق بوده ولی با سرچ در اینترنت متوجه شدم که کسای دیگه ای هم مشکل بنده را داشتند.
میتونید فیلم مشکل رسیور بنده را در لینک زیر ببینید
مدت زمان 35 ثانیه میباشد

sohrab2020

Vu+ Newbie
سلام

من رسیور ویو دو تیونر دارم برنامه جدید از طریق یو اس بی زدم حالا رو استارت مونده و بالا نمیاد جکار کنم؟

nasiri1977

Vu+ Newbie
تعمیر کاران عزیز یا کسانی که دستگاهشون مورد پیدا کرده اگه کنترل و یا تیونر دستگاهشون سالمه من خریدارم
Vu plus duo2
البته تیونرها به چند مدل به هم میخوره

saeedpro

Vu+ Newbie
سلام دوستان بنده یه سولو دارم خروجی اچ دی ام ای خراب شده و همچنین کارت شبکه کسی تهران تعمیرکار خوب سراغ داره یه موضوع دیگه فروشنده هم اگر سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید دستگاه لینوکسی داشته باشه

mehrdad3000

Vu+ Newbie
سلام خوبی من رسیور ویوپلاس دیو2 دارم که روی چراغ سفید مونده و هیچ عکس العملی نداره لطفا راهنمایی کنید ممنونم