barryallen_11.0.0

halus61

BH Lover
barryallen_11.0.0

Levi ustam barryallen_11.0.0 kurulumu icin ayrıntılı bir acıklama yapa bilirmisiniz...

barryallen_11.0.0 kurulumu Vu+ Duo2 Black Hole Images son sürümü bir türlü beceremedim...

nasıl ve nerde hata yapıyorum bilemedim....

levi

Moderator
barryallen_11.0.0

Levi ustam barryallen_11.0.0 kurulumu icin ayrıntılı bir acıklama yapa bilirmisiniz...

barryallen_11.0.0 kurulumu Vu+ Duo2 Black Hole Images son sürümü bir türlü beceremedim...

nasıl ve nerde hata yapıyorum bilemedim....
Aksama detayli bilgi vermeye calisirim firsat bulur bulmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

suhuf

Vu+ Newbie
levi hocam selamlar.açılışta barry çıkmıyor bile duo2 kullanıyorum.sanıyorum daha bekleyeceğiz.ben başka bir soru sorayım.usb bellekten imaj yüklüyoruz.flashta kalıntı bırakırmı.comport seçeneğiyle yükleme imkanı yokmu duo2 ye.olurda bir terslik meydana gelir ve com la yüklemek gerekirse diye soruyorum soruyu.vu-util_v2.0.1de dou2 seçeneği yok .ne yapabiliriz

levi

Moderator
levi hocam selamlar.açılışta barry çıkmıyor bile duo2 kullanıyorum.sanıyorum daha bekleyeceğiz.ben başka bir soru sorayım.usb bellekten imaj yüklüyoruz.flashta kalıntı bırakırmı.comport seçeneğiyle yükleme imkanı yokmu duo2 ye.olurda bir terslik meydana gelir ve com la yüklemek gerekirse diye soruyorum soruyu.vu-util_v2.0.1de dou2 seçeneği yok .ne yapabiliriz
flashda kalinti birakmaz bu yuntem sagliklidir vu-util_v2.0.1de dou2 ve solo2 secenegi yok herhangi sorun olursa oda gelir diye dusunuyorum

halus61

BH Lover
Barry Allen 11.0.7
updated in first post

madem işe yaramıyor neden Barry Allen 11.0.7 updated devam ediyor...yoksa yarıyorda biz beceremiyoruz...

levi

Moderator
Barry Allen 11.0.7
updated in first post

madem işe yaramıyor neden Barry Allen 11.0.7 updated devam ediyor...yoksa yarıyorda biz beceremiyoruz...
Benden devamli guncel surumu yuklenmesi istendi o yuzden guncel surumunu yukluyorum o ayni mesajda uyumlu hale getirilmesini istedim ses seda yok halen kurucusundan

mahidi

Vu+ Newbie
ben vuunoya ba 1004 bh 2.8 image ve vti 6.4 her ikisinede kurdum vti de nandsim hatası veriyor, ama bh 2.8 de yükleniyor flashta devamlı bot yapıyor görüntü vermiyor, halbuki 4 ay önce yüklemiştim bh 2.3 te güzelde çalışmıştı, benim anlamadığım flashta neden devamlı bot yapıyorda görüntü vermiyor...

levi

Moderator
ben vuunoya ba 1004 bh 2.8 image ve vti 6.4 her ikisinede kurdum vti de nandsim hatası veriyor, ama bh 2.8 de yükleniyor flashta devamlı bot yapıyor görüntü vermiyor, halbuki 4 ay önce yüklemiştim bh 2.3 te güzelde çalışmıştı, benim anlamadığım flashta neden devamlı bot yapıyorda görüntü vermiyor...
demekki ba artik uyumlu degil bh imaja

halus61

BH Lover
Barry Allen 11.0.9
updated in first post

levi ustam bu son updated icin hayırlı bişeyler söyle :d sonuc olumlumu?

levi

Moderator
Barry Allen 11.0.9
updated in first post
levi ustam bu son updated icin hayırlı bişeyler söyle :d sonuc olumlumu?
simdi bu Barry Allen 11.0.10 cikti dener yazarim bakalim olmusmu tabiki akhisarimin macindan sonra hehe

levi

Moderator
levi ustam bize Barry Allen faydayok Black Hole yöneticiler Meoboot bir düzenlemeye gitmeyi düşünüyorlarmı . Meoboot eskiden daha kullanışlıydı şimdi bazı img sorun yapıyor mesela OpenPLi-4 Meoboot kuruyor ama acılmıyor. OpenPLi alt yapılı img ler acılıyor OpenViX
open atv saygılar levi ustam...
http://www.vuplus-community.net/board/threads/black-hole-vu-duo2-v-2-0-8.15931/
Iletiyorum dostum insallah duzenlenmeye gidilir saygilar