BH 1.4.2

Dzoni

BH Lover
Stigao update...

Ima li vidnih poboljsanja koja donose novi drajveri a da ste primijetili u realnom radu ?
 

Zupy

Vu+ User+++
Sve je to mikronski - teško da ćeš primjetit neke velike razlike.
Nisam jedino probao multimediju jer sam nabavio popcorn hour - dosadila mi muka oko enigminog playera :(
 

Dzoni

BH Lover
Jel i vama jos uvijek ne radi premotavanje .mp3 fajlova u media player-u, to jos nije fixirano u drajverima ?
 

Dzoni

BH Lover
Ako neko moze nek provjeri da li je ista situacija kod vas.

P.S.

Prvi Mirov skin koji nije po mom ukusu je "SF 3 gold" a boze moj sto bi Miro reko "nismo svi isti" :) Daj boze da ima publike za njega...
 

ALPA

BH Lover
Ima publike ne brini, zbog ovog skina sam ubacio BH u flash.
Jedino mislim da zlatna boja može biti malo tamnija. I onda bi bilo super.
 

Dzoni

BH Lover
Ukusi su razliciti. Meni je recimo ovaj factory 4 neuporediv sa 3-kom u estetskom i grafickom pogledu !
 

Ludi Pera

Vu+ Newbie
dzoni ako misliš na premotavanje sa strijelicom lijevo desno to ne radi kako treba ali premotavanje sa brojčanim tipkama radi normalno.

zupy koji si popcorn kupio??? šta C-200????:D:D, znao sam da češ prije ili poslije uzeti neki mediaplayer :)
 

Zupy

Vu+ User+++
A-110 hebeš muku sa enigminim playerom, sad torrentujem direkno na hdd u istom i gledam ko čovjek.
 

Ludi Pera

Vu+ Newbie
ja sam skinuo hrvatski titl za film avatar i konvertirao ga u UTF 8 format te ga prebacio na vučka i dreamboxa, i gle čuda uz film mi ide engleski titl :D:D:D

nakon toga taj isti film i titl vratim na popcorn i on mi uredno prikazuje uz film i naš titl tako da dobro ti kažeš čudan je taj enigmin mediaplayer :mad:
 

Zupy

Vu+ User+++
Vjerovatno ti je ponudio 2 titla, jedan unutar mkv filea a drugi vanjski i ti si vjerovatno odabrao krivi (probaj prvi a ne drugi)
 

Ludi Pera

Vu+ Newbie
u pravu si da mi ponudi dva titla unutar mkv-a, ali oba dva su engleska koje enigmin player nekad hoče a nekad i neče pokrenuti :mad:.
problem je u tome šta mi ne nudi i treči titl koji sam ja konvertirao u UTF 8 format, dok taj isti titl popcorn bez problema vidi i prikazuje mi ga na 3/3.
to je valjda ona mana enigminog playera da kad su predugački titlovi jednostavno ih ne možeš konvertirati u UTF 8 ili ih konvertira ali neispravno.
kako god odradit če to popcorn pa opet dobro ali nebi bilo loše da se to sredi i na E2.
 

Zupy

Vu+ User+++
Ako se hoćeš zahebavat makni te sa mkvmerge pa probaj opet , možda zeza to što su već dva unutra.
 

Dzoni

BH Lover
I sta bi Miro,ocel' biti pig verzije skina Factory 1 ? Pocetak serije,valjalo bi,ko za metalic verziju :cool:
 

sandokan

Vu+ Newbie
u pravu si da mi ponudi dva titla unutar mkv-a, ali oba dva su engleska koje enigmin player nekad hoče a nekad i neče pokrenuti :mad:.
problem je u tome šta mi ne nudi i treči titl koji sam ja konvertirao u UTF 8 format, dok taj isti titl popcorn bez problema vidi i prikazuje mi ga na 3/3.
to je valjda ona mana enigminog playera da kad su predugački titlovi jednostavno ih ne možeš konvertirati u UTF 8 ili ih konvertira ali neispravno.
kako god odradit če to popcorn pa opet dobro ali nebi bilo loše da se to sredi i na E2.
Meni cak rusi enigmu kad konvertiram sam sa Notepad2,najbolje je skinuti titl sa Damirovim playerom,onda nema problema
 
Top