Black Hole i NC+

snape

Vu+ Newbie
Dzień dobry,
od dłuższego czasu używam obrazu PKT SVN-3400 HYPERION v5.3.1 Image jednak zapragnąłem uruchomić na Black Hole tunery. w PKT nie ma większych trudności aby po instalacji obrazu po kilku kliknięciach móc oglądać. Jednak na BH już nie radzę sobie. Próbowałem wyszukać informacji jednak są one albo ograniczone albo zablokowane.

Posiadam dwie wersje VU+ SE v2 oraz ZERO. Jednak poza instalacją obrazu nie wiem co dalej począć aby móc oglądać kanały NC+.

Posiadam dwie niezależne karty kameleon.
Czy mógłby ktoś pokierować jak wybrnąć z tej sytuacji?
 

bogdanm

Moderator
Dyskusja na ten temat jest zabroniona na tym forum poszukaj info na DVHK tam napewno mozna o tym pisac.
 

bogdanm

Moderator
No takie zasady forum.
Karte mozesz zapodac od modulu CAM Aston.
Mozna go tez urchomic na tym co nie wolno pisac ale adpowiedzi na to pytanie poszukaj na froum gdzie mozna pisac o tym
 

jwlalek

Vu+ User
Dyskusja na ten temat jest zabroniona na tym forum poszukaj info na DVHK tam napewno mozna o tym pisac.
Gość pisze, że ma karty cameleon od NC+ (czyli w 100% legalne). Nie rozumiem (od samego początku jak się tu zarejestrowałem), dlaczego nie można uzyskać pomocy w uruchomieniu takich kart. Wygląda na to, że każdy tu chyba ogląda tylko kanały FTA. Sharing a dedykowane karty operatorów to dwie różne rzeczy. Oczywiście do uruchomienia obydwu potrzebujemy emu (np. o-s-c-a-m), które trzeba odpowiednio skonfigurować.
 
Jest mnóstwo forum do udostępniania kart. Nie jesteśmy jednym z nich. Przeczytaj zasady i przestrzegaj ich :)
 
Top