BlackHole 2.1.6 KarizmaFHD yakinda ...

AdrenalinNRW

Vu+ Newbie
Arkadaslar Kendi modladigim BlackHole orjinal arayüzünü KarizmaFHD ismiyle yakinda begeninize sunacagim umarim begenirsiniz kisa videosunu izleyebilirsiniz. Asil nickim Adrenalinnrw dir.

AdrenalinNRW

Vu+ Newbie
Tesekkürler levicigim

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    273.4 KB · Views: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    170.6 KB · Views: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    212.4 KB · Views: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    218.4 KB · Views: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    214 KB · Views: 28

arslanplaza

Vu+ Newbie
Ustad paylasımda bulundum sana soramadan kusurabakma matrix10 paylas deyince bende verdim , nasılsın sen keyifler iyidir insallah bak adoda geldi gaza

Sent from my iPhone 6

arslanplaza

Vu+ Newbie
Tuh bilmiyodum bh bölümüne ac deyince öle actım değiltirebilirmisibiz yerini acaba tasıyabilirmiyiz

Sent from my iPhone 6

AdrenalinNRW

Vu+ Newbie
Sizlere BlackHole 2.1.6 imaji icin düzenledigim KarizmaFHD arayüzünü sunuyorum indirip rardan cikarip Usr/share/enigma2/altina gönderip skin bölümünden secmeniz yeterli sayet sorun olursa silersiniz orjinal arayüzle cihaziniz geri acilir.

VXjEiLH.jpg

yDaLCvU.jpg

lsfuUyU.png

05kkLoH.png

SH6tqfs.jpg

as3tfP2.png

fLwC8ur.png

lzWqojT.jpg

jsgjyjl.png

OBoqAmB.png

4c6WXIH.png

YMNalyU.png

pwYNIEH.jpg

p0pXdnW.jpg

KarizmaFHD Skin indirip BH 2.1.6 imajinizda deneyebilirsiniz usr/share/enigma2/ altina atacaksiniz

Vielen Dank Matrix10 Thank You (für original skin)

Attachments

• KarizmaHD.rar
    7.2 MB · Views: 62
Last edited by a moderator:

levi

Moderator
Tesekkürler levicigim umarim sorun olmaz upload sayfasi icin birde su nickimi degistirmeleri mümkünmü aceba ikinci isim almayayim simdi
ben yukledim siteye (senin mesaja ) link bazen sorun oluyor ado dostum (admine yaz istersen nik icin degistirilmezse haberver dostum)

Last edited: