GAP

helicon20

Vu+ Newbie
Gigant Addons Pack for VU+ Duo, Solo, Uno and Ultimo 6.4

Mieszkam daleko od starego kraju dlatego sie zainteresowalem GAP , niewiem co tutaj za wielka woda bedzie z tego dzialac ale mam nadzieje ze " IPTV Player - watching content from Polish sites iptv" ktory jest w zestawie bedzie
niestety nieudalo mi sie go zainstalowac. Tylko wersja starsza 6.1.1 weszla ale musialem go zlikwidowac bo sie wszysko skopalo.
Box to Vu+ Solo Black Hole 2.0.2 teaz zyje na Avalon gdzie chcialbym GAP zainstalowac zeby uniknac startu od zera jezeli cos zle pojdzie. Vu+ solo mam trzeci tydzien i zadnego doswiadczenia z E2; oczywiscie jest uruchomiony i ogladam sat tv
Prosze o pomoc w instalacji rady i porady.
Jezeli komus latwiej pisac w jezyku angielskim prosze bardzo
Mam nadzieje ze nienaruszylem tym postem zadnych zasad na forum
 

bogdanm

Moderator
Mysle ze bedzie najlepiej jak zapytasz o ten addon na innym forum czyli polskim dvhk tam jest autor tego dodatku a co za tym idzie ram najlatwiej znalesc odpowiedz na twe pytanie.
Mysle ze twoj problem z IPTV Player nie polegana tym ze nie dziala ale na tym ze nie masz aktulnych linkow do tych stron.
Nalezy tez pamietac ze niektore linki moga byc blokowane poza PL czyli istnieje ograniczenie co do oglodania na danym terenie.
IPTV plugin ma opcje akrualizaji z poziomu pluginu o ile tez pamietam jest ten plugin dostepny na roznych uploadach wiec nie musisz instalowac gapa by miec ten plugin na boxie.
 

rafal1509

Vu+ Newbie
iptv moze zaisntalowac bez gapa aktualizacja dodatku jest nie zalezna ale co do ogladania niektorych serwisow musisz sobie skonfigurowac polskiego vpn-ainaczej cie nie wpusci
 

mslowik

Vu+ Newbie
GAP is illegal software and every one who install this software may use some plugins illegally.
I'm author of filmweb plugin and I didn't permit anyone to add to some pack.
 

bogdanm

Moderator
GAP is illegal software and every one who install this software may use some plugins illegally.
I'm author of filmweb plugin and I didn't permit anyone to add to some pack.
On this site is no author GAP.
Please write to author GAP he is moderator on DVHK forum and have nick webkurier .

Im see your version plugins on your git .

If you know polish language if yes please write in polish language.
 

stuff.hunter

Vu+ Newbie
GAP to kupa zlomu ktory nie instaluje sie na BH 2.0.7, malo tego, HDGlass skin tego samego 'autora' powoduje zapetlony restrat gui :) ...kupa nietestowanego zlomu lol
 

rafal1509

Vu+ Newbie
GAP to kupa zlomu ktory nie instaluje sie na BH 2.0.7, malo tego, HDGlass skin tego samego 'autora' powoduje zapetlony restrat gui :) ...kupa nietestowanego zlomu lol
Jak sie nie umie uzytkowac to tak jest, soft od webkuriera dziala a skorka hdglass nie jest robiona przez niego i nie umiejetne wl i wyl funkcji w hd glass powoduje problemy
 

stuff.hunter

Vu+ Newbie
wydaje mi sie ze nie wiesz o czym mowisz, kolego
na bh 2.0.7 GAP sie nie instaluje a hdskin po zainstalowaniu i restarcie powoduje green screena i loop-boot ... na innych bh moze i dziala ale na 2.0.7 to kupa zlomu
 

rafal1509

Vu+ Newbie
wydaje mi sie ze nie wiesz o czym mowisz, kolego
na bh 2.0.7 GAP sie nie instaluje a hdskin po zainstalowaniu i restarcie powoduje green screena i loop-boot ... na innych bh moze i dziala ale na 2.0.7 to kupa zlomu
To jak to jest kolego ze ja mam bh 2.0.7 i gap i wszytko mi smiga. Co do hdskin nie wiem nie instalowalem na tego bh 2.0.7 standardowa skorka mi starcza
 

stuff.hunter

Vu+ Newbie
hm..mialem racje wiec :) nie wiesz o czym mowisz :p
zainstalowalem jak instrukcja mowi ... moze i dziala na solo2 ale nie na duo2 ..wiec zlom
 
Top