Nowe image BH

69mario

Vu+ Newbie
Witam, mam wersję oprogramowania Bh 3.0.2.0, chcę podegrać wyżej, wciskam sekwencję do aktualizacji online, ale pobiera 0 pakietów :(
 

bogdanm

Moderator
Witam, mam wersję oprogramowania Bh 3.0.2.0, chcę podegrać wyżej, wciskam sekwencję do aktualizacji online, ale pobiera 0 pakietów :(
Bo update online jest stosowany zwykle dla image z danej serii teraz mamy 3.0.4 wiec starsze nie sa już aktualizowane.
A poza tym od czasu 3.0.2 było wiele updetow image i driverow wiec warto przejść na najnowsze image
 

69mario

Vu+ Newbie
Piękne dzięki kolego, a jak się spisuje ta wersja, bo przy mojej obecnej nie za każdym razem załapuje sieć po WiFi i muszę restartować.
I czy ma wgrane wszystkie sterowniki pod kartę WIFi i IPTV ?
 

bogdanm

Moderator
Piękne dzięki kolego, a jak się spisuje ta wersja, bo przy mojej obecnej nie za każdym razem załapuje sieć po WiFi i muszę restartować.
I czy ma wgrane wszystkie sterowniki pod kartę WIFi i IPTV ?
Wifi działa ok tylko musisz dobrze skonfigurować; o ile pamiętam lepiej nie uzywac znakow typu #,@. etc.
Powinien normalnie rozpoznać twoja karte chyba ze masz jakas nietypowa.
nie wiem o co chodzi jeśli pytasz o IPTV ; napisz cos więcej.
Plugin iptv masz do pobrania z feed image.
 

bogdanm

Moderator
witam mam vu sole se i gdzie znajde do niego najnowszy soft?

bede wdzieczny
BH jest w dziale image BH ostatnie to BH 3.0.4
OBh w dziale OBH ostanie to 0.9 [ ale zrób update online po instalacji ]
P.S nie mam jak podać ci linka bo pisze z komrki

Image OBH jest bardziej light
 

kuras77

Vu+ Newbie
dzieki za pomoc ale nie poradze se nie wiem gdzie tu ten dzial jest i jaki to plik szukalem ale nie moge znalesc
 

bogdanm

Moderator
dlaczego jak wysylam liste kanalow i niby przesyla ok a na tunku ich nie ma?
A masz w programie co nim wyslasz liste kanalow info ze zrobil się reboot boxa ?
Jeśli nie to wyślij liste kanalow a potem zrob reboot boxa z poziomu menu boxa.
 

bogdanm

Moderator
Jak zaktualizować sterowniki w BH 3.0.4D w VU+duo2, / w sofcie są z sierpnia /, a przecież ostatnie wyszły w listopadzie.
Online nic mi nie znajduje, może z telnetu pociągnie, tylko czy trzeba zmieniać adres srewera na ten: http://archive.vuplus.com/download/drivers/,
bo tam są nowe stery.
Mysle ze takie aktualizowanie jest bez sensu bo nie tylko sterowniki zostały zmienione ale i sporo kodu enigmy.
Trzeba wszystko razem polaczyc w image.
Nawet jak zapodasz sterowniki to i tak nie będą dzialac dobrze z image
 
Top