Pilot VU Duo2

cyfrek1

Vu+ Newbie
Hej kupiłem VU Duo2, a wcześniej miałem VUULTIMO po którym zostawiłem sobie pilot qwerty jednak nie mogę użyc w żaden sposób klawiatury. Czy jest taka możliwość by to zrobić?
 

ROMAN42

Vu+ Newbie
Witam rodaka , to mój pierwszy post, kupiłem ten sam model w konfiguracji dual dvb-s i wgrany mam VTI v 8.2.2.2 i właśnie też dokupiłem tego pilota i mam ten sam problem.Do tej pory przez 8 lat zadowolony byłem z Humaxa ICORD HD i zachciało mi się nowości i teraz żałuję że tak posuto rynek najlepszego sprzętu sat.Co oni narobili z tym linuksem , tuner nie ma segregacji kanałów numerycznie tylko wszystko leci alfabetem, matko boska co za syf.Trzeba programem dreambox edit robić na pc aby chociaż ustawić listę ulubionych.PULS TV czytnik nie rozkodowuje, nie wiadomo dlaczego.Szkoda że to forum nie ma prawie wcale polskich użytkowników , bo pisać tu pytania po angielsku to nie zła zabawa.Pozdro.
 

jwlalek

Vu+ User
tuner nie ma segregacji kanałów numerycznie tylko wszystko leci alfabetem.
Nie wiem co masz na myśli. Liste szybko można sobie poukładać samemu używając do tego pilota, chyba że lubisz TVP1 na kanale 100, TVP2 na 87, TVN na 258 a TVN7 na 6 tak jak jest to na dekoderach Polsatu :lol:
Szkoda że to forum nie ma prawie wcale polskich użytkowników
Oj zdziwiłbyś się ilu Polaków tu się przewija.
bo pisać tu pytania po angielsku to nie zła zabawa.
:idea: Na naukę nigdy za późno
 

jwlalek

Vu+ User
A więc mamy pierwszą odpowiedź na zadane pytanie. Czy próbowałeś wcisnąć przycisk z kłódką z tyłu na pilocie od ultimo? To powinno aktywować działanie pilota.
 

cyfrek1

Vu+ Newbie
Tak, naciskam kłódkę, ale nie ma reakcji. Jedyny przycisk który działa to usuwanie tekstu. Czy używa może ktoś pilota z klawiaturą w DUO2?
 
Top