Problem z menu

lev

Vu+ Newbie
Mam pytanko może ktoś wie.
Zainstalowalem nowy Black Hole Vu+ Ultimo 2.1.4
wszystko ładnie skonfigurowałem ale..
jak oglądam nagrany film i zatrzymuje pokazywało mi się menu długie gdzie była komenda do usuniecia filmu.
Teraz jest tylko stop albo kontynuuj.

Film mogę dopiero usunąć po zatrzymaniu i ponownym podświetleniu w katalogu z filmami i wybraniu guzika MENU.

Jak właczyc żeby usun było zaraz przy zatrzymywaniu filmy ??
 

jwlalek

Vu+ User
U mnie na Duo2 i wersji poprzedniej oprogramowania (2.1.3) menu z komendą do usunięcia nagrania pojawia się po naciśnięciu stop na pilocie. Jak do tej pory to zawsze tak było. Nigdy nie instalowałem wersji 2.1.4.
 

lev

Vu+ Newbie
EMC nie sa obsługiwane przez nowa wersje BH

chyba powroce do poprzedniej wersji
 
Last edited:

lev

Vu+ Newbie
Jeszcze jedno.
Po uruchomieniu PermanentTimeShift jak nacisnę guzik na pilocie Record to nie pojawia się menu od nagrywania tylko BH pokazuje zielony ekran i się wykrzacza.
 

bogdanm

Moderator
Jeszcze jedno.
Po uruchomieniu PermanentTimeShift jak nacisnę guzik na pilocie Record to nie pojawia się menu od nagrywania tylko BH pokazuje zielony ekran i się wykrzacza.
Zapodaj tego crashloga na forum podesle developerowi lub sam zobaczy na forum.
 

bogdanm

Moderator
a gdzie on się znajduje bo nie mogę go znaleźć.
Jesli masz hdd to ebdzie w glownym katalogu na dysku twardym pod nazwa rozpoczynajaca sie na creshlog.
A jesli masz tylko usb to powinien byc na usb tez w folderze /hdd bo pewno podmontowales je jako /usb lub /hdd .
 

lev

Vu+ Newbie
co prawda wgrałem teraz Black Hole Vu+ Ultimo 2.1.3 ale przy Black Hole Vu+ Ultimo 2.1.4 tak samo się dzialo

i nadal nie mam w menu filmu po jego zatrzymaniu opcji kasowania.

Za to przy EMC nie znalazłem możliwości sortowania filmow w wirtualnych katalogach.
Za dużo się tego robi.
 

Attachments

  • enigma2_crash_1420839606.zip
    20.6 KB · Views: 1
Last edited:

bang

Vu+ Newbie
I am using Openpli but I would like to instaal BH for my Ultimo. where I can get (douwload ) the Black Hole image?
thx
 
Top