This board is now closed. The Blackhole image ended in 2020. The board will remain available in Read Only Mode, so all the posts from the last 15+ years are not lost. We thank you for being part of the community for the last 15+ years. You can join the OpenBh board if you have not already done so at www.openbh.net.

Rytec_Poland epg-nie działa ?

krzysiek80

Vu+ Newbie
od paru dni pobierając epg z panelu Black Hoole nie pobiera się program, niby pisze że pobiera a nie ma nic, dodatkowo po pobieraniu wtyczka usuwa wogóle epg z tunera, przez chwile nie ma wogóle pozycji epg do czasu aż tuner pobierze sobie aktualne audycje tv (cyfra+)
 
od paru dni pobierając epg z panelu Black Hoole nie pobiera się program, niby pisze że pobiera a nie ma nic, dodatkowo po pobieraniu wtyczka usuwa wogóle epg z tunera, przez chwile nie ma wogóle pozycji epg do czasu aż tuner pobierze sobie aktualne audycje tv (cyfra+)

Napisalem post oraz pm do niego mysle ze bedzie dosc szybko jakas reakcjia; dzieki za opis problemu.

Jesli macie jakies inne prosby uwagi o image BH smialo piszcie przekaze dalej
 
Back
Top