Türkvod nasil silerim

poligon

Vu+ Newbie
Ben benim cihaza vuduo en son türkvod sürümünü yükledim ama bu sürüm benim cihazda calismadi neden acaba bende bu yeni sürüm ü silip yerine eskisini koymak istiyorum ama nasil silecem bilmiyorum.image da BH 2.1.3 mit meboot cok zorda kalirsam herseyi yeniden yüklemek istemiyorum baya zaman aliyor.
Birde mesela bazi eklentiler yani addons lar zip yada tar yada rar ile son buluyor böyle eklentileri nasil yüklerim cihaza

levi

Moderator
Ben benim cihaza vuduo en son türkvod sürümünü yükledim ama bu sürüm benim cihazda calismadi neden acaba bende bu yeni sürüm ü silip yerine eskisini koymak istiyorum ama nasil silecem bilmiyorum.image da BH 2.1.3 mit meboot cok zorda kalirsam herseyi yeniden yüklemek istemiyorum baya zaman aliyor.
Birde mesela bazi eklentiler yani addons lar zip yada tar yada rar ile son buluyor böyle eklentileri nasil yüklerim cihaza
calismamasinin sebebi eski surum imaj kullaniyor olman olabilir eklentinin kurumuna gore degisir eger .ipk kurduysaniz o eklentiyi uninstal dan silebilirsiniz eger elle kurduyasaniz eklentinin kuruldugu yerlere girerek silebilirsiniz BH imajda .tgz , .ipk kurabiliriniz tabiki burada eklentinin BH imaja uygunlugu onemlidir .ipk kurarken

a.sarı

Vu+ Newbie
Slm .BH 3.0.2 imajda türkvod, defolt skin tarafından engelleniyor.Diğer 3 skinde de aynı sorun var.Çözümü varmıdır?

a.sarı

Vu+ Newbie
Kuruluyor.Türk vod a filmin üzerine gelince cihaz hiç bir işlem yapmıyor.Takılıp kalıyor.Levi ilginiz için teşakkürller.

levi

Moderator
Arkadas yazmis simdi turkvod full HD sorunluymus Bh imajda normal olanini dene dostum bakalim Calisiyormu

a.sarı

Vu+ Newbie
Tşk.ler.Türkvod normali denedim.Yine sorunlu.Bende eski skinslerden kurdum şimdilik o sorunu çözümledim.O skinsle türkvod çalışsaydı harika plurdu.Kolay gelsin.