Vix team den kotu habeR

iZaza

Vu+ Newbie
Kanal ararken herzaman kanal bulmuyor. Daima tunerlerde sorun çıkıyor. Aynı anda şki kanalı kaydetmek isterken bazen tunerin birinde sinyal yok. Çalışmayan kanala girince yeşil ekran çıkıyor. Memory açığı var. Kullanılan memory ve kullanılmayan memory topladığımızda, %25 memory açığı var. Kumandasının buttonları çok sert parmaklarım çatladı. Çok ısınıyor.

levi

Moderator
Kanal ararken herzaman kanal bulmuyor. Daima tunerlerde sorun çıkıyor. Aynı anda şki kanalı kaydetmek isterken bazen tunerin birinde sinyal yok. Çalışmayan kanala girince yeşil ekran çıkıyor. Memory açığı var. Kullanılan memory ve kullanılmayan memory topladığımızda, %25 memory açığı var. Kumandasının buttonları çok sert parmaklarım çatladı. Çok ısınıyor.
Siz hangi cihazi kullaniyorsunuz ben solo ve UNO disindaki diger vu cihazlarini kullaniyorum
Kanal ararken acaba ensonki xml kullaniyor musunuz
Tuner de hic sorun yasamadim bugune kadar canakdan iki tane kablo geliyor birden fazla kanal kayit yapiyorum birbaska kanala bakiyorum sorunsuz
Kumanda bendekiler sert degil gayet guzell ve isinma yok hic boyle bir sorunuda duymadim bugune kadar dostum senin cihaz clon olmasin?

Sent from my iPhone using Tapatalk

iZaza

Vu+ Newbie
Solo3 daha yeni bir kutu. Clone olamaz çünkü direk güvenilir bir firmadan aldım. Kanal ararken en son xml????? Memory kontrol et açık varmı bak göreceksin. Bu vu larda çok genel bir sorun.

levi

Moderator
Solo3 daha yeni bir kutu. Clone olamaz çünkü direk güvenilir bir firmadan aldım. Kanal ararken en son xml????? Memory kontrol et açık varmı bak göreceksin. Bu vu larda çok genel bir sorun.
dostum herhalde solo2 demek istedin asagida screenshot bak hic bir memory acik goremedim ben Satellite.xml veya channel.xml arama yaptirinca daha fazla kanal bulmak icin yada hazir kanal listesi at hic arama yapma daha kolay.isinma yok cihaz hergun en az 15 saat acik fan var cihazda ayrica eklenti ile kontrol edebilirsiniz ben hic kullanmiyorun fan'i

Attachments

• screenshot.jpg
    screenshot.jpg
    216 KB · Views: 21