This board is now closed. The Blackhole image ended in 2020. The board will remain available in Read Only Mode, so all the posts from the last 15+ years are not lost. We thank you for being part of the community for the last 15+ years. You can join the OpenBh board if you have not already done so at www.openbh.net.

vu+solo2 porblem z wyświetlaczem

peter791

Vu+ Newbie
Witam,mam mały problem po wgraniu BlackHole 3.0.4 vusolo2 wyświetlacz nie pokazuje kanałow a po wyłaczeniu nie pokazuje godziny,cały czas jest napis "VU SOLO2" poza tym brak pikonów nawet po ich wgraniu.
Jakiś pomysł.
 
Witam
Gdzie znajdę najnowszą wersję oprogramowania
ZAglodniaj do odpowiedzniego dzialu:
- image BH tam znajdziesz image do solo2 najnowsza wersja to BH 3.0.4C
- image OBH jest w dziale tego image najnowsza to OBH 1.0 ale należy po zainstawoaniu image zrobić online update wtedy będziesz miał najnowsza wersjie image
 
Witam,mam mały problem po wgraniu BlackHole 3.0.4 vusolo2 wyświetlacz nie pokazuje kanałow a po wyłaczeniu nie pokazuje godziny,cały czas jest napis "VU SOLO2" poza tym brak pikonów nawet po ich wgraniu.
Jakiś pomysł.
- wybrales sciezke gdzie sa picony w menu odbironika
- wejdź w menu wyświetlacza w image pewno tez cos znajdziesz odnośnie ustawien
 
Back
Top