VU UNO dolazi

sandokan

Vu+ Newbie
Pozz
Sto se tice Usb DVB-T tunera za Uno,da li moram nekakav posebni kupovati ili je dovoljan klasicni za PC?
Kod mene je jedan Terratec tuner,da probam s njim?
Hvala
 

Matrix10

Administrator
Pozz
Sto se tice Usb DVB-T tunera za Uno,da li moram nekakav posebni kupovati ili je dovoljan klasicni za PC?
Kod mene je jedan Terratec tuner,da probam s njim?
Hvala

Probaj to ne kosta nista .
Mi imamo posebnu sekciju za DVB-T pa malo pogledaj tamo da li taj tuner vec netko koristi.
 

sandokan

Vu+ Newbie
Prolazi Tuner,prepoznat je kroz sistem,no jako malo kanala pronalazi,tako da mi i nije bas od koristi..
svejedno,hvala :)
 

Matrix10

Administrator
Prolazi Tuner,prepoznat je kroz sistem,no jako malo kanala pronalazi,tako da mi i nije bas od koristi..
svejedno,hvala :)

Pa spoj spoljnu antenu ako ti bas treba DVBT
ja imam jak signal sto nije ni cudno za moju lokaciju pa vidim i na komad zice :D
ali taj DVBT me ne interesuje ni centa . Kvalitet 0,0
 

sandokan

Vu+ Newbie
pozz
Kako da instaliram 1.7.4 u flash "preko" 1.7.3 a da mi ostane sva konfiguracija (sto vise moguce) te image-i na USB-u,tj. Meobootu?
Da li je to moguce?
Hvala
 

Zupy

Vu+ User+++
Nisam testirao baš na ovom imageu ali možeš koristiti opciju personal backupa, ja nisam probao pa ne mogu garantirati dali će sve idealno poslije vraćanja backupa na 1.7.4 raditi.Da se zaštitiš možeš prije flešanja 1.7.4 napraviti backup kompletnog 1.7.3 kroz meni i ako šta ne bude u redu samo vrati backup i imati ćeš sve kako je prije flešanja bilo..
 
Top