vucc Access violation at address 0052b202

slawekneo

Vu+ Newbie
Czy pomoze mi ktos, nie moge sie polaczyc z laptopa z vu+solo2 za pomoca vucc, non stop wyskakuje mi alarm Access violation at address 0052b202 in module "vucc.exe" read of address 00000000.? prosze o pomoc, z gory dziekuje i pozdrawiam
 

bogdanm

Moderator
Czy pomoze mi ktos, nie moge sie polaczyc z laptopa z vu+solo2 za pomoca vucc, non stop wyskakuje mi alarm Access violation at address 0052b202 in module "vucc.exe" read of address 00000000.? prosze o pomoc, z gory dziekuje i pozdrawiam
Moim zdaniem to jest problem tego narzedzia ktore masz na laptopie; moze przeinsataluj go .
A co chcesz robic za pomoca tego programu bo moze lepiej zastosowac cos innego.
 

slawekneo

Vu+ Newbie
VUCC program po prostu rozpakowuje i wchodze do programu bez instalacji, w fillezilla to samo nie laczy z dekoderem , wyskakuje ze nie moze sie polaczyc z serverem, a potrzebuje zgrac plik na mojego vu+solo2
 

slawekneo

Vu+ Newbie
Dzialalo mi pewiem czas bez problemu, a pewnego razu jak chialem go po raz kolejny odpalic po prostu zaczol mi ten blad wyskakiwac i juz nie moge sie polaczyc, wiesz moze co to moze byc?
 

bogdanm

Moderator
Dzialalo mi pewiem czas bez problemu, a pewnego razu jak chialem go po raz kolejny odpalic po prostu zaczol mi ten blad wyskakiwac i juz nie moge sie polaczyc, wiesz moze co to moze byc?
Ja nie uzywam tego programu ale jak masz problem z polaczniem sie z dekodrem to moze:
- zainstaluj sobie jakis program do ftp gdzie musisz ustawic IP decodera, haslo i port ma byc ono by to samo co w boxie masz ustawione [ ja uzywam Filezili i Total Comandera i smiaga wszystko }
- sprawdz w boxie co masz ustawione w menu [ powina byc tam widac ip decodera itd]
- mysle ze to ze sie nie laczy to jest problem z tym ze masz zle ustawienia programie heli chodzi i IP i haslo.
 

slawekneo

Vu+ Newbie
To co podejrzewam ze nie wiesz bardzo jak mi pomoc? Moze znasz kogos kto dal by rade mi poradzic troche? z gory dziekuje
 

bogdanm

Moderator
To co podejrzewam ze nie wiesz bardzo jak mi pomoc? Moze znasz kogos kto dal by rade mi poradzic troche? z gory dziekuje
Wiesz bo to o co pytasz to jest problem zwykle rozwiazywany przez uzywanie programu do ftp [ Filezila czy tez Total Comander ] malo kto uzywa vucc .
Pewnie nie mozesz sie polaczyc bo nie widzi program IP boxa.
- wiec ustaw IP w boxie przez dhcp lub manualenie
- wpisz ip do fielezili lub Total Comander i sie pomaczysz
 

jwlalek

Vu+ User
Sprawdź swój adres IP w dekoderze i wpisz w odpowiednie pole. Nie pamiętam czy oryginalnie w Black Hole było hasło pod ftp. U mnie hasło jest i jest to "passwd". Użytkownik musi być "root". Powodzenia.

ftp.jpg
 

slawekneo

Vu+ Newbie
Juz dalem rady, dzieki za pomoc, cos musialem namieszac w haslach, wgralem od nowa vti i wszystko wrocilo do normy, pozdrawiam
 
Top