bh icin istek ve sorular

levi

Moderator
lutfen bundan sonra istek ve sorularinizi buradan dile getirin (forum kurallari icerisinde) tf uyelim ban olmustur ve bundan sonra oraya girmeyecegim uyeligim tekrar aktiv oldugunda uyeligimi tekrardan iptal edecegim saygilar

ozkaradag

Vu+ User
Levi sakin, canım benim sakin.

Akşam görünce üzüldüm, inşallah kararını değiştirirsin.

Benim BH'den isteklerim:
1-. Bluray ISO'larını açan bir player ya da file browser. Çünkü Solo2 ve Duo2'nin kernel yapısı çok uygun. Bludisc Player var ama DMM kodları kapatmış onun için olmuyor.
2-. MMS Stream için yardım çünkü bunda da Solo2 ve Duo2'nin kernel yapısı çok uygun.
3-. WMV ve WMA için destek.
4-. Opera Browser için html5 ya da Flash-Player entegre edilmesi.

Ha eğer betatesterlik lazım olursa seve seve olurum.

Öptüm gözlerinden kardeşim benim...

emre_30

Vu+ Newbie
levi kardeş bugun forumda ceza vermişler siz çok canım sıkıldı senin gibi degerli ustayı bir süre göremeyecegiz
ben bu tf anlamıyorum çogu degerli ustalara ceza veriyo onlarda birdaha gelmiyo buna bi çözüm lazım
tekrar geçmiş olsun üstad

levi

Moderator
levi kardeş bugun forumda ceza vermişler siz çok canım sıkıldı senin gibi degerli ustayı bir süre göremeyecegiz
ben bu tf anlamıyorum çogu degerli ustalara ceza veriyo onlarda birdaha gelmiyo buna bi çözüm lazım
tekrar geçmiş olsun üstad
sikma canini be dostum olsun ya birazda suc bende aslinda neyse bir anlik sinirle aykut hocaya laf attim takim yenildikten sonra ondan

coolcrow

Vu+ Newbie
levi kardeş selamlar.
en son yazılalı çok olmuş hala bu kısım aktif mi bilemiyorum.
sorum BlackHole ücretli mi? OpenBlackHole ücretsiz mi? yada ikisi de değil mi? :D Vu+ Duo2 kullanıyorum bu yazılımlar bir lisans gerektiriyor mu? Bazı yazılarda clone cihazdan bahsediliyor aklıma takıldı.
teşekkürler.

levi

Moderator
A.selam kardes , her iki yazilimda ucretsiz dir. Resmi olarak sadece vuplus cihazlarina vardir bu iki yazilim.

emre_30

Vu+ Newbie
iki gundur bende şokdayım üstad turkeyde mesaj kutun dolu
moral sıfır çok degerli insandı kaybettik malesef