DVB SERVICE

JayJay

Vu+ Newbie
Arkadaslar,

Yaridminiza ihtiyacim var.Gectigimiz ay vu+ duo aldim.gunluk egp yuklerken Ekranda DVB SERVICE diye uyari cikiyor,goruntu gidiyor biraz bekledikten sonra baska kanala gectigimde kanallar normale donuyor.bunun sebebi ne olabilir acaba.Cross EPG ile baglantili olabilir mi?nasil duzeltebilirim?

Tesekkurler

levi

Moderator
Ewet buyuk ihtimal epg download ile ilgili otomatik epg guncelleme acikmi Hangi imaj hangi uydu epg yukluyorsunuz
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Last edited:

JayJay

Vu+ Newbie
Kontrol etttim acik cross epg ler sky uk kullaniyorun.cross epg gunluk update yaptiktan sonra wifi kapaniyordu.bugunde aynisini yapti daha sonra ekteki hatayi verdi ve simdi makina kendini sifirladi :(

JayJay

Vu+ Newbie
Acilis kanalini bbc1 ayarla

ayarliyamiyorum cunku.cihaz kendini sifirladi.sanki en bastan kuracakmisim gibi hatanin ekran goruntusunu aldim ama fotoyu ekleyemiyorum maalesef size gostermek icin

JayJay

Vu+ Newbie
Peki ne yapabilirim tum kanal listesi gitri menu tusuna bastigimda herhangi bir secenek vermiyor.cihaz sanki yeni almis gibi hersey sifirlqndi gibi gorunuyor oysaki birkac gun once 1 tb lik hdd taktirmistim.

levi

Moderator
Cihaza kendi bakabinizi aldiysaniz geri yukleme yapabilirsiniz almadiysaniz ayarlari yeniden yapmalisiniz ayarlardan sonra
Ister tekrar kanal aramasi yapin isterseniz hazir kanal listesi gonderin
Hdd ile alakali degil cihazin hafizasi dolu
Yada yeniden imaj yukleyin yanliz butun bilgiler silinir mutlaka yedeginizi alin yeni imaj atmadan

JayJay

Vu+ Newbie
Slm,
Ayarlari tekrar yukledim.kanal tarattim kanallari seyredebiliyorum ama bouguet'ler kayboldu.nasil yukleyebilirim bilmiyorum.sistemle ilgili bilfilerin fotosunu cektim bakabilirseniz sevinirim.Birde image ile ilgili tavsiyeniz nedir?hangisini kullanayim?
Saygilar

Attachments

• IMAG0809.jpg
    IMAG0809.jpg
    385.8 KB · Views: 6

levi

Moderator
Flash dolmus sizin yine bouquet kendin olusturabilirsin yada hazir kanal listesi yollarsan da olur imaja gelince Ben bh den baska kullanmiyorum tabi bu zevk meselesi

JayJay

Vu+ Newbie
4 gb lik yeni flash usb disk aldim.hemen dolmus olabilir mi?kusura bakmayin cihazi yeni aldigim icin cozmeye calisiyorum.yardiminiz icin cok tesekkur ederim

levi

Moderator
4 gb lik yeni flash usb disk aldim.hemen dolmus olabilir mi?kusura bakmayin cihazi yeni aldigim icin cozmeye calisiyorum.yardiminiz icin cok tesekkur ederim
Hic sorun degil elimden geldigince yardim ederim yalniz Dolu olan cihazin flash'i cok eklentimi kuruyorsunuz cihaza

JayJay

Vu+ Newbie
Yani sormak istedigim su aslinda yanlislikla gereksiz seyler indirmissem plugin'lerden nasil silebilirim,flash'i aza indirmenin bir yolu varmidir?yardimizi rica ederim.
Cok Tesekkurler

levi

Moderator
Yani sormak istedigim su aslinda yanlislikla gereksiz seyler indirmissem plugin'lerden nasil silebilirim,flash'i aza indirmenin bir yolu varmidir?yardimizi rica ederim.
Cok Tesekkurler
Yesil/sari addons uninstall panel den silebilirsiniz
Flash'i icinde aslinda usb bellege meoboot kurup ona imaj kurarsaniz usbnin hafizasi kadar flash'i yukseltmis olursunuz