Full Backup Suite 17.2 versiyon

kalkan99

Vu+ User
sn.blackhole takım,
ben vu+duo2 cihazımda blackhole imaj kullanmaktayım.bu fullbackup eklenti ilede yedek almaktayım.en son 16.8 versiyon yüklü iken sıkıntı olmuyordu.
eklentide güncelleme oldu ve 17.2 versiyona yükseldi.fakat imaja 17.2 versiyon yükleme yaptığımızda eklenti çalışmıyor ve ekran yeşeriyor.
bu hata için ne yapmalıyım.bilgi için teşekkürler.

levi

Moderator
Sayin kalkan99 Aksama bir bakip bilgi veririm suan isdeyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

levi

Moderator
Anladim bir kac sebebi olabilir
1: eklentinin son surumu bh ye uyumlu olmayabilir
2: eski versiyonla cakisma yapiyor olabilir
Bir kac deneme yapip geri donus yapacagim size

Sent from my iPhone using Tapatalk

kalkan99

Vu+ User
ustam,
bugüne kadar fullbackup süite eklentisinin yaptığı yükseltme sıkıntı yapmamıştı.bu 16.8 den sonra 17.0 versiyondan 17.2 ye kadar sıkıntı yaptı.
aynı hatayı vti,experimental ve blackhole imajda yapıyor.diğerlerinde sıkıntı yapmıyor.
eski ile çakıştığını düşünmüyorum bence imajda uyum sorunu vardır diye düşünüyorum.
yinede sizden haber bekleyeceğim.

levi

Moderator
ustam,
bugüne kadar fullbackup süite eklentisinin yaptığı yükseltme sıkıntı yapmamıştı.bu 16.8 den sonra 17.0 versiyondan 17.2 ye kadar sıkıntı yaptı.
aynı hatayı vti,experimental ve blackhole imajda yapıyor.diğerlerinde sıkıntı yapmıyor.
eski ile çakıştığını düşünmüyorum bence imajda uyum sorunu vardır diye düşünüyorum.
yinede sizden haber bekleyeceğim.
ewet 17x surumlerini sadece pli ve pli tabanli imajlari icin yapmis bu plugini yapan arkadas yapacak birsey yok simdilik bir yolu olursa bildiririm

levi

Moderator
rica ederim yalniz dikkatimi ceken birsey crash log'a bakinca skin ile ilgili problemini gordum belki kucuk bir uyarlama ile olabilir