OpenMultiboot sorunu

arslanplaza

Vu+ Newbie
Levi üstad su bilgiyi vereyim size belki yardımcı olur calısmalarınızda, openblackhole ile hdd e kurdugum multiboota vti 8.2.2 kurdum orjinal skin degıl ama kendi editlediğim skin ve saf image değil backup kurdum , flashtan openblackholeyi kaldırdım blackhole 2.1.7 kurdum multiboot etkin yaptım direk hdd deki yüklü olan bütün imageleri tanıdı ve vtı 8.2.2 backupı calıstırdı stabil çalışıyor fakat tek sorun eklentilere girip multibootu calıştırmak istediğimde crash oluyor baya bi karısık oldu ama sonuc bence güzel şöyleki blackholenin multibootunda sorun var imageyi dogru sekilde yüklemiyor bana kalırsa aşılmayacak sorunlar degıl gibi şimdi flash imageye nasıl dönecez bakalım

Sent from my iPhone 6

Last edited:

memfe

Vu+ Newbie
skin hangisi dostum default skinde deneying bir
hocam default skin nasıl seçeceğim openmultiboot ta
sanırım vti de AtileHD skin ile açılıyor ilk olarak
arslan arkadaşın da dediği gibi vti imajdan kaynaklı bir durum
diğer vu+ cihazlarda durum nedir acaba vti imaj kurulumu ile ilgili

levi

Moderator
Default skin derken bh imajin ustunde hazir gelen arayuzunden bahsediyorum Ben solo2 ve solo se v2 ye kurdum duo2 calistigini biliyorum ama dedigim gibi flash a obh kurun guncelleme yapin imaji sonra multiboot kurun derim simdilik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rıza Seltürk

Vu+ Newbie
Uno4K cihazımda NeoBoot kurulu.Bu kurulumda şu an 22 Backup/imaje var.Bunlar; Duo4K-Solo4K-Ultimo4K-UnoSE4K-Xarıus-Galaxy4K-Axas HD 514K-Mutant HD51+K-Octagon sf4008 4K-GBQuad 4K-Zgemma H7S. Vupluslar için verilen her imaje/backuo NeoBoot'a kurulduğu halde sadece Black Hole image neoboota kurulmuyor.Aradaki yapısal farkı bilmiyorum.Ama "OpenBlackHole" imajeler ise sorunsuz kuruluyor.Bu konuda ilgili arkadaşların dikkatini çekmek çözüme yardımcı olabilmeleri için geri dönüş yapma gereği duydum.Umaraım dostlar yanlış değerlendirmezler..Saygılar..