سوالات و مشکلات عمومی

amir3681

Vu+ Newbie
رو فرکانس 12015 افقی 3/4
بگیر
DVB-s2 12015 H 27500 3/4 8 psk

ممنون
راهی برای بر طرف کردن این مشکل نیست؟
دقت کردم روی دستگاه های معمولی مثل ایکلاس مشکلی نداره

Emad

Vu+ Newbie
ممنون
راهی برای بر طرف کردن این مشکل نیست؟
دقت کردم روی دستگاه های معمولی مثل ایکلاس مشکلی نداره
من راهی بلد نیستم، احتمالا مربوط به تیونر باشه، منم رو ایمیج دیگه همین مشکل رو دارم

amir3681

Vu+ Newbie
رو فرکانس 12015 افقی 3/4
بگیر
DVB-s2 12015 H 27500 3/4 8 psk

سلام مجدد
این فرکانسی که فرمودید امتحان کردم
منظور من شبکه شب خیز و شبکه های دیگه با فرکانس مشابه بود مثل خانه هنرمندان
فرکانسی که شما فرمودید هیچکدام از این شبکه ها داخلش نبود

amir3681

Vu+ Newbie
من راهی بلد نیستم، احتمالا مربوط به تیونر باشه، منم رو ایمیج دیگه همین مشکل رو دارم

من روی چهار ایمیج مختلف چک کردم دقیقا همین مشکل هست
حیف که اینجا کسی به اون صورت پپی گیر مشکلات نیست که ببینیم این مشکل کلیه یا از یکی دوتا دستگاه خاصه

khafanpardaz

Vu+ User
عزیز دل
1 دقیقه
تایم شیفت کن
یا ضبط کن بعد ببین یا در حین ضبط ببین با 1 دقیقه فاصله
مشکل حل میشه
مشکل کدک پخشه که با تایم شیفت حل میشه

mom_2008

Vu+ Newbie
باسلام خدمت دوستان گرامی
من دستگاه (وی یو سولو +)دارم ایمیج (بلک هول ورژن 3.0.9 ) هنوز پلاگین نصب نکرده فضای فلش دستگاه 97درصد پرشده آیا راهی است فضای فلش دستگاه را آزاد کنم ؟
ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید.

amir3681

Vu+ Newbie
باسلام خدمت دوستان گرامی
من دستگاه (وی یو سولو +)دارم ایمیج (بلک هول ورژن 3.0.9 ) هنوز پلاگین نصب نکرده فضای فلش دستگاه 97درصد پرشده آیا راهی است فضای فلش دستگاه را آزاد کنم ؟
ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید.

سلام
باز خوبه رو فلش دستگاه شما جا شده برای من که اصلا جا نمیشه مجبور شدم از طریق مولتی بوت روی هارد نصب کنم و دستگاه را بالا بیارم
برید تو قسمت پلاگینها ببینید میتونید پلاگینهای اضافی را پاک کنید یا نه
با این کار معمولا حدود دو سه مگ فضای خالی براتون ایجاد میشه

mom_2008

Vu+ Newbie
ممنون حتما
فقط وقتی که ایمیج جدید میزنیم تمام فایلهایی که به ریسیور انتقال دادیم حذف میشه؟/

amir3681

Vu+ Newbie
ممنون حتما
فقط وقتی که ایمیج جدید میزنیم تمام فایلهایی که به ریسیور انتقال دادیم حذف میشه؟/

منظورتون از فایل را متوجه نشدم
اگه منظورتون پلاگین، سی سی کم، کی مپ، سافتکم، ستلایت و ... هست باید بگم که بله همه حذف میشن

majid7

Vu+ Newbie
سلام من دستگاه "اونو اس ای" دارم و میخواستم سوال کنم
برای استفاده از دانگل یو اس بی چه برند و چه مدلی رو تهیه کنم که با دستگاه سازگاری داشته باشه من برای دریم باکس رو تست کردم نمیشناخت ممنونم راهنمایی کنید

Emad

Vu+ Newbie
برای استفاده از دانگل یو اس بی چه برند و چه مدلی رو تهیه کنم که با دستگاه سازگاری داشته باشه من برای دریم باکس رو تست کردم نمیشناخت ممنونم راهنمایی کنید
به این لینک سر بزن
https://www.world-of-satellite.com/archive/index.php/t-4678.html

amir3681

Vu+ Newbie

منظورتون از دانگل یو اس بی برای وای فای هست یا گیرنده دیجیتال؟

majid7

Vu+ Newbie
f
منظورتون از دانگل یو اس بی برای وای فای هست یا گیرنده دیجیتال؟
سلام برای گیرنده وای فای البته من یکی گرفتم بدون آنتن که فروشنده گفت برای رسیور ایکس کروزه وبا ویو سازگاره و خوب کار میکنه کار میکنه الیته فکر کنم برد زیادی نداره و مخصوص استفاده در یک اتافه و ذیئار میتونه مشکل ساز باشه.
اگر اطلاعاتی در مورد سازگار ی با دستگاه ویو پلاس دانگلهای مانند دارین بفرمایین Dlink DWA-132 یا DWA-182
.سوال دیگه من بعد از حل این مشکل اینه ایا با این دانگل مستقیم میشه بدون داشتن مودم/روتر به لبتاپ وصل شد و برنامه و کانال به دستگاه فرستاد یا خیر؟
ممنونم

Emad

Vu+ Newbie
f

سلام برای گیرنده وای فای البته من یکی گرفتم بدون آنتن که فروشنده گفت برای رسیور ایکس کروزه وبا ویو سازگاره و خوب کار میکنه کار میکنه الیته فکر کنم برد زیادی نداره و مخصوص استفاده در یک اتافه و ذیئار میتونه مشکل ساز باشه.
اگر اطلاعاتی در مورد سازگار ی با دستگاه ویو پلاس دانگلهای مانند دارین بفرمایین Dlink DWA-132 یا DWA-182
.سوال دیگه من بعد از حل این مشکل اینه ایا با این دانگل مستقیم میشه بدون داشتن مودم/روتر به لبتاپ وصل شد و برنامه و کانال به دستگاه فرستاد یا خیر؟
ممنونم
DWA-131 خودم دارم و کار میکنه
برای اون سناریوی وصل کردن به لپتاپ هم باید بدون داشتن روتر انجام بشه، به شرط اینکه لپتاپ ویژگی هات اسپات شدن داشته باشه.

Sent from my G8342 using Tapatalk

majid7

Vu+ Newbie
DWA-131 خودم دارم و کار میکنه
برای اون سناریوی وصل کردن به لپتاپ هم باید بدون داشتن روتر انجام بشه، به شرط اینکه لپتاپ ویژگی هات اسپات شدن داشته باشه.

روی لب تاپ چطور میتونم هات اسپات بکنم و به usb wifiوصلش کنم؟
اگر ممکنه توضیح کاملتر بدین.
در مورد یوس بی وای فای هم با توجه به صحبت شما یعنی تمام مدل های DlinkسریDWA سازگاره ؟
ممنونم

majid7

Vu+ Newbie
من از طیق ویندوز 10 داخل تنظیمات نتورک و موبایل هات اسپات با وای فای رسیور وصل میشم ولی آی پی آدرس نمیده .

Emad

Vu+ Newbie
در مورد یوس بی وای فای هم با توجه به صحبت شما یعنی تمام مدل های DlinkسریDWA سازگاره ؟
ممنونم
احتمالا باید سازگار باشه، اون روش لپتاپ هم بگذارید خودم تست کنم و اطلاع بدم

Emad

Vu+ Newbie
احتمالا باید سازگار باشه، اون روش لپتاپ هم بگذارید خودم تست کنم و اطلاع بدم

تست کردم و بدون نیاز به روتر جواب میده
2.jpg Untitled 1.jpg

amir3681

Vu+ Newbie
ممنونم

من ی مدل دی لینک گرفتم
انتهای مدلش عبارت پایین خورده بود
rev a
ی اشتباهی کردم فروختم دقیقا همون مدل را گرفتم که تهش عبارت پایین خورده بود
rev b
به هیچ عنوان دستگاه نشناختش
بعد از کمی جستجو متوجه شدم ی نفر راجع بهش ی تاپیکم زده بود
منم رفتم اونجا مشکلو مطرح کردم ولی تو این یک سال و نیم هنوز درایورشو نساختن
تو انتخاب مدل خیلی دقت کنید